Przez trzy tygodnie od 6 do 24 maja w naszym centrum trwać będzie konkurs, w którym można zdobyć bezpłatne karnety dla dwóch osób na cały rok do kina Helios. Dostępne będą też dodatkowe nagrody dzienne w postaci podwójnych wejściówek. W sumie do wygrania będą aż 102 bilety. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy posiadać darmową aplikację lojalnościową SPOT, dzięki której można skanować paragony za zakupy w galerii, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

 

Z okazji wiosny w Focus Mall w Piotrkowie rusza wielki konkurs, w którym można wygrywać podwójne bilety do kina Helios. W ciągu trzech tygodni od 6 do 24 maja, w każdy dzień, poza weekendami, będzie można wziąć udział w zabawie. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników bezpłatnej aplikacji SPOT. Aby dołączyć do grających należy ściągnąć z Google Play lub App Store darmową aplikację lojalnościową SPOT i zainstalować ją w telefonie. Po zarejestrowaniu się wystarczy wybrać Focus Mall Piotrków Trybunalski jako ulubioną galerię i zacząćskanować paragony za zakupy zrobione w centrum.

 

Na osoby, które w ciągu trzech tygodni trwania zabawy zeskanują paragony na łącznie najwyższą sumę czekają trzy nagrody główne w postaci rocznych, dwuosobowych karnetów do kina Helios, oznacza to w sumie 12 wejść dla dwóch osób, do wykorzystania w ciągu kolejnych 12-stu miesięcy. Dodatkowo do wygrania są także nagrody dzienne w postaci podwójnych zaproszeń do kina. Wygrywa ten, kto danego dnia zeskanuje paragony na najwyższą kwotę. Wygrane można odbierać w punkcie informacyjnym w galerii.

 

Jak zainstalować SPOT i jakie korzyści płyną z posiadania aplikacji dowiesz się tutaj: aplikacja lojalnościowa SPOT | Focus Mall Piotrków Trybunalski (focusmall-piotrkowtrybunalski.pl)

Regulamin znajdziesz TUTAJ!

Data wydarzenia

6 Maj 2024 07:00 - 24 Maj 2024 19:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najemcy

Najnowsze wydarzenia