• KARTA PODARUNKOWA

  Karta podarunkowa Focus Mall to fantastyczny pomysł na prezent! Nie wiesz, co ucieszy Twoich bliskich, znajomych lub pracowników? Karta to idealne rozwiązanie na zawsze trafiony upominek - dla każdego i z każdej okazji. 

 • REGULAMIN KARTY

  Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Karty.

 • CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

  Karta Podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję dla rodziny, przyjaciół czy pracowników. Karta to nieograniczona możliwość wyboru, dzięki czemu upominek na pewno będzie udany. Kartą Podarunkową można płacić we wskazanych niżej sklepach i restauracjach na terenie Focus Mall Piotrków Trybunalski.

 • JAK TO DZIAŁA?

  Karta Podarunkowa to karta płatnicza, którą możesz doładować dowolną kwotą od 20 do 1000 złotych. Osoba, której podarujesz kartę, może kupić wymarzony prezent w sklepach Focus Mall Piotrków Trybunalski, akceptujących płatność kartą Visa. Karta jest ważna 12 miesięcy od jej zakupu. Saldo karty w każdym momencie możesz sprawdzić na: www.fmpt.giftify.me

 • GDZIE KUPIĆ I ODEBRAĆ KARTĘ PREZENTOWĄ?

  Kartę Prezentową możesz kupić i odebrać w Punkcie Informacyjnym Focus Mall Piotrków Trybunalski, który znajduje się na parterze naprzeciwko apteki. Punkt Informacyjny jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 12:00 do 19:00.

  Szczegółowe informacje na temat Karty Podarunkowej uzyskasz w Punkcie Informacyjnym oraz w regulaminie. Kontakt do Punktu Informacyjnego: 44 715 90 09; informacja@fmpt.pl

 • KUP KARTĘ PRZEZ INTERNET

  Kartę Podarunkową możesz kupić także przez Internet - kliknij tutaj.

  Pod tym samym linkiem aktywujesz kartę oraz sprawdzisz jej saldo.

 • DLA FIRM

  Jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz firmę i chcesz sprezentować kartę swoim pracownikom lub klientom? To doskonały podarunek, który ucieszy każdego!

  Chcąc zakupić kartę dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych wejdź na https://piotrkowtrybunalski.kadozb2b.be/pl_PL/index

  Zarejestruj się (lub zaloguj jeśli masz już konto) i postępuj zgodnie z komunikatami.

  Gdy Twój przelew będzie zaksięgowany, otrzymasz powiadomienie mailowe o możliwości odbioru Kart Podarunkowych z naszego Punktu Informacyjnego.

  Możesz także kupić karty tradycyjnie w Punkcie Informacyjnym.

 • W tych sklepach zapłacisz Kartą Podarunkową Focus Mall Piotrków Trybunalski:

Przejdź do sekcji