Targi dla mam z Klubem Przedsiębiorczych Mam w Focus Mall w Piotrkowie

W piątek 26 maja, w Focus Mall w Piotrkowie odbędą się wyjątkowe Targi dla mam zorganizowane we współpracy z Klubem Przedsiębiorczych Mam. Udział weźmie aż 17 wystawców. Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich mam, zarówno dla tych, które oczekują maleństwa, pochłoniętych pracą w domu i zawodową, jak i tych które planują powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. Tego dnia bezpłatnie będzie można skorzystać ze strefy zdrowia i urody, uzyskać indywidualne porady oraz wysłuchać 7 specjalnych wykładów poświęconych zdrowiu i komfortowi życia mam. 

W najbliższy piątek 26 maja w godz. 12:00 do 19:00 w Focus Mall w Piotrkowie na placu głównym przy H&M odbędą się dedykowane wszystkim mamom targi zorganizowane z Klubem Przedsiębiorczych Mam. Tylko tego dnia, bezpłatnie będzie można skorzystać z mnóstwa usług i porad dotyczących zdrowia i urody.  Specjalne dla zabieganych mam naukę codziennego makijażu poprowadzi Ewa Kafar z EwcziMakeup, będzie też można wziąć udział zaplatania warkoczy z wykorzystaniem włosów syntetycznych. Warto również skorzystać z szerokiej gamy porad zdrowotnych i dietetycznych prowadzonych przez AlerGen, Fizjopracownię, Klinikę Zdrowego Życia oraz Aleksandrę Wnęk, która poruszy temat cieć cesarskich. O aspekt psychologiczny połączony ze zdrowiem fizycznym zadba Miejsce Inspiracji. Mamy planujące powrót do pracy będą mogły wziąć udział w sesji zdjęciowej dzięki Paulinie Kotas oraz uzyskać porady w zakresie przygotowania CV przy stoisku Klubu Przedsiębiorczych Mam. Szczególnym elementem wydarzenia będzie też 7 wykładów poprowadzonych przez specjalistów z obszaru zdrowia i komfortu życia mam. Podczas całego wydarzenia będzie działała strefa dla dzieci pod opieką Rysiowych Animacji, gdzie będzie można zostawić dzieci pod opieką na czas udziału w targach. 

A skąd wziął się pomysł całego eventu? Jest to inicjatywa typowo oddolna Klubu Przedsiębiorczych Mam. Jedna z młodych starała się wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim. Pojawił się pomysł zorganizowania zdjęciowych sesji biznesowych przez Paulinę Kotas. To jednak za mało. Klub Przedsiębiorczych Mam od razu z chęcią włączył się do akcji, z pomocą przyszedł też Focus Mall, dzięki któremu udało się znaleźć idealną przestrzeń do organizacji akcji mającej na celu kompleksowe wsparcie w powrocie na rynek pracy. W Dniu Mamy, kobiety będą miąły możliwość skorzystania z wielu atrakcji, bezpłatnych porad i konsultacji. Aby było to spokojnie możliwe w tym czasie dzieciaki mają zapewnione animacje.

Zależy nam, aby w Dzień Matki w Focus Mall każda zarówno obecna, jak i przyszła mama, znalazła coś dla siebie. To właśnie czasu dla siebie i troski o swoje potrzeby brakuje mamom najczęściej. Dlatego też zaprosiliśmy specjalistów z całego Piotrkowa Trybunalskiego, żeby pokazać i zachęcić wszystkie mamy do zaopiekowania się nie tylko swoimi pociechami, ale też zadbania o swój rozwój, komfort i zdrowie.

Podczas targów nie zabraknie takich marek jak: TEB Edukacja, LennyLamb, Ministerstwo Atrakcji, AniLab, Projekt Woman, czy Douglas czy Tatuum, które zadbają o makijaż i stylizacje do sesji zdjęciowych. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział także w quizie z nagrodami ufundowanymi przez wystawców.

Data wydarzenia

26 Maj 2023 08:00 - 26 Maj 2023 15:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia